KONST / Litografier / Färglitografi 14943253
nr 1494 3253
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 19/20, daterad 1990, "sagoslott". Färglitografi, bildmått: 59x44 cm, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:42:40
100 kr
150 kr
250 kr